ABT ehitas erilise „Põrnika“

  Kõiksugu putukaliikide koguarvu hinnatakse maailmas 350 tuhandele. Saksamaal Kemptenis tegutseva tuuningufirma ABT Sportsline osakond Individual on valmis teile pakkuma arvukalt erinevaid, Volkswageni ja Audi grupi toodetel põhinevaid ainueksemaplare.

  ABT tegevjuht Hans-Jürgen Abt näeb Inidviduali osatähtsust järjest kasvamas, sest leidub hulk inimesi, kes sooviksid põhikataloogis pakutavatest muudatustest-täiustustest veelgi enamat. Sellist autot, mis sunnib möödakäijaid pilditamiseks nutitelefoni haarama, et värsket muljet hiljem koduste ja sõpradega jagada.

  Maikuu värskeim pakkumine on kabriolett Volkswagen Beetle, mis ehitati ühe keskmise suurusega ettevõtte direktori tellimusel. Auto kere kaeti pronksikarva, suhteliselt madalaläikelise kilega. Logod värviti mustaks. Interjööris domineerib hoolega vormistatud naturaalnaha ja süsinikplasti kombinatsioon.

  Mootor forsseeriti 70 hj ja 80 Nm võrra (nüüd vastavalt 290 hj ja 430 Nm). Kliirens vähenes sportvedrustuse kinnitamise järel auto alla, pidurdusvõime aga kasvas oluliselt tänu 6 kolviga pidurisadulatele ja piduriketastele mõõduga 370x35 mm. Kergveljed ABT ER-C on 19tollised ja värvitud hõbedaseks.