Electric Race Tallinn - Monte-Carlo 2011

Teisipäeval, 8. märtsil algusega kell 15:00 Nordic Hotel Forum saal "Vega" toimub Electric Race Tallinn - Monte-Carlo 2011sponsorlepingute allkirjastamine ja pressikonverents, kus antakse ülevaate projekti hetkeseisust.

Electric Race Tallinn - Monte-Carlo läbib 8 Euroopa riiki algusega Eestis, siis Soome, Rootsi, Taani, Saksamaa, Šveitsi, Itaalia ja finiš on Monacos. Ralli täis formaadis võtavad osa maksimum 12 elektriautot ning igas vaheetapis võivad osa võtta maksimum 21 autot. Osavõtjateks võivad registreerida kõik elektriautode omanikud ja spordiklubid. Kokku on 24 vaheetappi. Esimene etapp Tallinnas ja viimane etapp finišiga Monte-Carlos on pidulikud kultuurüritused, mis on pühendatud ralli taassünnile. Ralli eesmägiks on taastada ajaloolise traditsiooni ralli Tallinn - Monte-Carlo, tutvustada keskonnasõbraliku ja energiasäästliku transpordi inimestele, ühendada Põhja ja Lõuna Euroopa elektriautode laadimiskohtadega, esitleda euroopa projekti Euroopa Kultuuri Pealinnad 2011, Tallinn (Eesti) ja Turku (Soome) ning arendada koostööd erinevate Euroopa regioonide vahel.

Allkirjastamisel osalevad: SEBE AS, EMT AS, Eesti Energia AS, Tenuta Duca di Casalanza, ENSTO, Eesti Konsulaat Monacos Aukonsuli krahv Mauro Serra isikus ka Electric Race Tallinn - Monte-Carlo orgkomiteeliige, Monaco Konsulaat Eestis Aukonsuli Jüri Tamm isikus ka Electric Race Tallinn - Monte-Carlo direktor.

Electric Race Tallinn - Monte-Carlo ametlik koduleht on www.electricrace.eu