Ilmus Hummeri-huvilise lauaraamat

Hulk aastaid tagasi tegi Londonis asuv kirjastus Roxxity Media kaelamurdva katse, trükkides ära maailma kõigi aegade suurima autoraamatu. Teemaks oli Hummer H2 ja kui raamatu topeltlaiuses lehed mõlemale poole lahti volditi, ületas raamatu laius kõnealuse auto laiuse! Loomulikult oli teose hinnatase selline, et igamehel selle ostmisega asja polnud. Meil puuduvad andmed, kas kirjastus en-nekuulmatu projektiga ka kasumit teenis, aga tõenäoliselt väga vähe või siis üldse mitte.

  Novembri kolmandal nädalal saime pressiteate, et Roxxity uus Hummeri-raamat on kordades maalähedasem ja sellisena kätte-saadav tuhandetele. Tänaseid raamatuhindu arvestades on 30,2x21,5 cm mõõduga, 204 lehekülge paks ja enam kui 200 fotot sisaldava teose hind 29,90 eurot tõeliselt ahvatlev. Maailma mis tahes punkti saatmise eest tuleb maksta 20 eurot lisaks. Autori nimi on Hans-Jürgen Tücherer, ta on pika staažiga autoajakirjanik.

  153 tuhandes eksemplaris toodetud, konstruktsioonilt küllaltki ainulaadse sõiduki lugu rullub lahti 18 peatükis. Nõnda tekib hea ettekujutus H2 SUV-ist ja SUT-ist. Käsitlemist leiavad ka tuunitud mudelid, kaasa arvatud Geigercarsi 700hj kompressormootoriga varustet eksemplarid, mis sõidavad üle 250 kilomeetri tunnis. Esitame väikese valiku raamatus leiduvatest illustratsioonidest. Huvilistel soovitame pilgu heita saidile https://www.hummerh2book.com