Tõsise töömehe unistuste furgoon

  Kes meist poleks kohanud selliseid „spetsialiste“, kes ilmuvad teie majja või korterisse telefonis selgelt kirjeldatud riket või muud probleemi lahendama, omamata selleks vajalikke materjale ja tööriistu. Niisiis mitte teile appi, hoopis teilt juba kuuldud konstateeringule kinnituse andmise eest visiiditasu sisse kasseerima.

  Teinekord olema õnneks kokku saanud ka oskuslike ja oma ametiau kõrgel hoidvate töömeestega, kelle kaubikus on kõik töö juurde asumiseks vajalik olemas. Või enamgi veel – materjale, varuosi ja tööriistu leidub sellises valikus, mis võimaldab tegijal mitmel eri moel lahendusi välja pakkuda.

  Brüsseli autonäitusele pani Nissan välja kaubiku NV300 Concept, mida iga rändav puutööspetsialist ihaldaks ja võimaluse tekkides ka soetaks. Furgooni sisekujundus valmis Nissanil koos Suurbritannia disaineritega Studio Hardie´st.

  Töötamiseks vooluta jäänud majas või uusehitusel on Nissanil pakkuda 700 kWh mahutavusega energiamoodul, mis kindlustab väga pikaks ajaks kuni kilovatise väljundvõimsuse. Süsteemi nimega Nissan Energy ROAM aluseks on elektriautodes Nissan Leaf oma aja ära elanud akumulaatorid. Energiavarule neis aitavad kaasa kaubiku katusele seatud päikesepatareid.

  Töötamist kaubiku sees hõlbustvad leidlikult paigutatud kapid-riiulid ja rööbastel liikuv pöörduv iste. Hea valgustuse kindlustavad LED-lambid. Puuteekraaniga arvuti kuulub samuti moodsa töökoja sisustusse, võimaldamaks otsida näiteks töö jätkamiseks vajalikke materjale vms.